Marka „Kaminiarz” czerpie inspirację z rodzinnej tradycji wytwarzania wieprzowych przetworów mięsnych, która sięga początków ubiegłego wieku. Zapoczątkował ją w 1926 roku dziadek dzisiejszych właścicieli - Stefan Kaminiarz

 znaczki

Boczek dla gastronomi!

W zakładzie mięsnym KAMINIARZ rozumiemy i szanujemy specyfikę kanału HoReCa. Dzięki temu, że oparliśmy misję na takich wartościach, jak specjalizacja oraz rygorystyczne podejście do jakości surowca i finalnego produktu, jesteśmy obecni w tym segmencie od lat. Przede wszystkim ze swoimi flagowymi produktami – „boczkiem wędzonym i parzonym paski” oraz produktami dojrzewającymi i wędzonymi, jak szynki, polędwice, schaby.

Wyroby Premium! Gramatury od 0,5 - 2,2 kg!

Segmentowi HoReCa przede wszystkim oferujemy szeroką gamę wyrobów convenience, plastrowanych, krojonych, w wygodnych gramaturach (500g, 700g, 850g, 1 kg, 1,8 kg i 2,2 kg). Wyroby plastrowane to mięso starannie selekcjonowane, oczyszczone, pozbawione skóry i chrząstek, pokrojone na perfekcyjnie cienkie plastry. Produkty najwyższej klasy.

Kontakt dla HoReCa - kliknij mapę mapka kaminiarz

"Prezentacja dla HoReCa" - pobierz Prezentacja Plastry Krojone KAMINIARZ

Innowacje!

Tradycja masarskie sięgające początków ubiegłego wieku, zobowiązują nas nie tylko do najwyższej jakości, ale i …innowacji. Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy na rynek Boczek Wędzony Krojony Kostka. Od niedawna wykorzystując unikatową technologię, wprowadziliśmy na rynek Boczek Smażony Plastry CHIPS oraz sałatkowy. To produkty najwyższej jakości. 100g produktu wytwarzamy z 200g mięsa! Na zamówienie oferujemy Klientom Bekon Smażony Kostka, zupełną nowość w Polsce, w kategorii produktów convenience! 

Zalety wyrobów plastrowanych i krojonych:

• Żadnych ubytków i strat!

• Zawsze świeży produkt!

• Efektywniejsza kontrola nad kosztami!

• Szybsza praca w kuchni!

• Wyższa jakość i estetyka dań!

 

Przełącz widok:
IFS BRC FOOD Bezglutenowe

Dział Handlu:
Tel. +48 65 529 95 51, Tel. +48 609 447 347
Tel. + 48 697 034 190 / HoReCa + 48 798 073 745
zamowienia@kaminiarz.pl