Innowacyjny boczek pieczony!

Boczek to strategiczny produkt w ofercie marki KAMINIARZ, dlatego wytwarzamy go według najlepszych procedur i specjalistycznych technologii, z selekcjonowanego surowca. Tradycja, zobowiązuje jednak nie tylko do jakości, ale i …innowacji. To dlatego wprowadziliśmy na rynek boczek pieczony w plastrach (CHIPS), słupkach (kostka) oraz sałatkowy.

Czytaj więcej

Boczek Pieczony

Boczek pieczony w beztłuszczowej technologii OIL-FREE!

Boczek pieczony produkujemy w oparciu o doskonalone przez dekady procedury produkcyjne oraz najnowocześniejsze technologie pieczenia. Wykorzystujemy unikatową na skalę europejską technologię pieczenia suchym, gorącym powietrzem, bez użycia oleju! W kontekście powszechnego trendu food-healthy to znakomita wiadomość dla fanów boczku! Technologia ta umożliwia ponadto szerokie zróżnicowanie stopnia wypieczenia boczku (100/125 do 100/400) oraz gwarantuje wysoką standaryzację wypieczenia.

Boczek pieczony oferujemy w postaci plastrów, słupków lub płatków (Boczek Sałatkowy) oraz różnych gramaturach opakowań. Złotawo-brązowy kolor boczku powoduje, że nie można go pomylić z żadnym innym boczkiem. Dzięki wspomnianej technologii i odpowiednim parametrom wysmażania, boczek uzyskał pożądaną kruchość.

Charakterystyczny i wyrazisty posmak pieczenia, najbardziej trafi do gustu sympatykom boczku wędzonego. Smak i zwarta konsystencja, czynią z niego świetny dodatek do dań typu: jajecznica na angielsku, hamburger, tortilla, czy sałatka.

Boczek w tej postaci to również świetna przekąska bekonowa na zimno lub otulina np. do schabu lub mięsa drobiowego. Dla konsumentów kochających sałatki i zupy, ale uwielbiających aromat mięsa, przygotowaliśmy Boczek Pieczony Sałatkowy,, siekany na drobne płatki, idealny także do przystrojenia wszelkich dań.

Zastanawiacie się do jakich dań i składników najlepiej użyć boczek pieczony? Odpowiedź znajdziecie tutaj (kliknij link). Niezależnie jednak czy wybierzecie boczek pieczony, czy gotowany i tak… wybierzecie dobrze! Wzbogacicie dania o wyjątkowy aromat i smak boczku. Zaskoczcie rodzinę lub przyjaciół! Skorzystaj z inspiracji w serwisie "Lubię na boczku"!

Dział Handlu:
Tel. +48 65 529 95 51, Tel. +48 609 447 347
Tel. + 48 697 034 190
HoReCa + 48 798 073 745

zamowienia@kaminiarz.pl

a a j r f