Boczek dojrzewający

wytwarzamy według najlepszych procedur i specjalistycznych technologii, z najlepszego surowca. Boczek dojrzewający to najwyższej jakości element selekcjonowanej wieprzowiny, poddany po peklowaniu procesowi dojrzewania, z wykorzystaniem kultur bakterii.

Czytaj więcej

Boczek Dojrzewający

Boczek dojrzewający to najwyższej jakości element selekcjonowanej wieprzowiny, poddany po peklowaniu procesowi dojrzewania, z wykorzystaniem kultur bakterii. Boczek produkujemy w oparciu o doskonalone przez dekady procedury produkcyjne, specjalistyczne technologie i najlepszy surowiec. Najnowocześniejsze technologie produkcyjne udanie łączymy przy tym z tradycyjnymi elementami. Zobowiązuje nas do tego tradycja masarska pielęgnowana od 1926 roku!

W wyniku dojrzewania boczek zyskuje głęboki, ciemnobordowy kolor, wyraźnie sugerujący produkt o wysokiej jakości. Celem procesu dojrzewania, oprócz smakowitości, jest przede wszystkim tenderyzacja boczku, która powoduje, że uzyskuje on odpowiednią kruchość i delikatność. W ofercie marki boczek dojrzewający występuje tylko w plastrach. Zegarmistrzowsko równych, o grubości 1,5 mm, niemal przezroczystych.

Perfekcja w smaku i formie. Produkt z kategorii Premium, wyznaczający standardy w swojej kategorii rynkowej, pozostający punktem odniesienia dla produktów konkurencyjnych.

W procesie dojrzewania boczek nabiera wytrawnego, wyjątkowego smaku, zbliżonego do smaku wędlin długodojrzewających, dodatkowo wzmocnionego osobliwą kombinacją przypraw imbiru, pieprzu i czosnku. To najszlachetniejsza odmiana boczku w ofercie marki KAMINIARZ, znakomicie nadająca się jako otulina np. do szparagów, ryb, jako element zdobniczy na talerzu, czy wreszcie, jako ekskluzywna przekąska koktajlowa, równa klasą szynkom dojrzewającym.

Zastanawiacie się do jakich dań i składników najlepiej użyć boczek dojrzewający? Odpowiedź znajdziecie tutaj (kliknij link). Niezależnie jednak, czy wybierzecie boczek dojrzewający, czy gotowany i tak… wybierzecie dobrze! Wzbogacicie dania o wyjątkowy aromat i smak boczku. Zaskoczcie rodzinę lub przyjaciół! Skorzystajcie z inspiracji w serwisie "Lubię na Boczku"!

Dział Handlu:
Tel. +48 65 529 95 51, Tel. +48 609 447 347
Tel. + 48 697 034 190
HoReCa + 48 798 073 745

zamowienia@kaminiarz.pl

a a j r f