Tytul 2
Boczek... i wreszcie smakuje!
Marka „Kaminiarz” znana i ceniona jest od lat, jako producent najwyższej jakości boczku. Jesteśmy liderem rynkowym w tej kategorii wyrobów mięsnych.
Lubię na boczku
Tytul 2
Tytul 2
Bogatą ofertę boczków uzupełniają wyselekcjonowane produkty wieprzowe, takie jak szynki, polędwice i schaby, oferowane pod marką „Kaminiarz”
Lubię na boczku
Tytul 2
Tytul 2
Boczek, parzony i wędzony, w niezliczonej ilości formach i gramaturach, stanowi prawie 80% naszej produkcji!
Lubię na boczku

Zakład Mięsno-Wędliniarski „Kaminiarz” ceniony jest od lat, jako producent najwyższej jakości boczku. Jesteśmy liderem rynkowym w tej kategorii wyrobów mięsnych. Boczek w różnych gramaturach i wariantach, paski, plastry lub krojony w kostkę, parzony, wędzony, smażony czy wreszcie dojrzewający, stanowi ponad 90% naszej produkcji. Od niedawna oferta boczków wzbogaciła się również o produkty bezglutenowe.

Bogatą ofertę boczków uzupełniamy wyselekcjonowanymi produktami, takimi jak szynki, polędwice, schaby, czy ostatnio przekąski mięsne JERKY. Ważną częścią naszej oferty stanowią ponadto produkty dojrzewające. To nawiązanie do rzeźnickich sentymentów marki „Kaminiarz”, której tradycje sięgają 1926 roku i rodowej specjalizacji przetwórstwa całej tuszy wieprzowej.

Co takiego wyjątkowego jest w boczku, że pozostaje ważną częścią kultury żywienia w wielu krajach świata, w tym również w Polsce?  Tym co czyni go niezwykłym jest jego uniwersalność . Bekon, jak żaden inny rodzaj mięsa ma  właściwość do wydobywania najlepszych smaków potraw, których jest dodatkiem. Wiedzą o tym doskonale nie tylko doświadczeni szefowie kuchni. Zapewnia on ponadto potrawom znakomity aromat oraz poczucie mięsności i sytości.

 

Są dania, które wielu z nas trudno wyobrazić sobie bez jego dodatku, jak np. jajecznicę na boczku, żurek, pierogi, czy wszelkiego rodzaju makarony, sałatki oraz pizzę. Boczki stanowią więc swoistą naturalną, mięsną przyprawę. Nie boimy się mówić, że to dzięki boczkom…potrawy wreszcie smakują! Chcemy inspirować profesjonalistów oraz amatorów i przypominać, że boczek w polskiej tradycji kulinarnej, nie przypadkowo obecny jest od zawsze! To dlatego stworzyliśmy serwis "Lubię na Boczku".

Logo LNB bez tla małe 

Przepisy

Dział Handlu:
Tel. +48 65 529 95 51, Tel. +48 609 447 347
Tel. + 48 697 034 190 / HoReCa + 48 798 073 745
zamowienia@kaminiarz.pl