Boczek • Wędliny • Sprzedaż • Dystrybucja

Na ofertę Zakładu Mięsno-Wędliniarskiego Kaminiarz składają się wyroby wieprzowe najwyższej jakości. Sprzedaż marki skoncentrowana jest na strategicznym produkcie boczku wieprzowym, oferowanym w postaci wędzonej, parzonej, dojrzewającej, surowej i pieczonej. Kilkadziesiąt wariantów przetworzenia oraz gramatur boczku, z pewnością zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagającego Klienta. Ofertę boczku znajdziecie tutaj – kliknij link.

Limitowana oferta szynek, schabów i polędwic dostępna jest w postaci gotowanej, wędzonej oraz dojrzewającej. Szczególnym powodzeniem cieszy się linia produktów dojrzewających: szynka dojrzewająca oraz polędwica dojrzewająca. Ofertę uzupełniają najpopularniejsze polskie kiełbasy: Polska, Bydgoska, Śląska i Krakowska. Ofertę wędlin, wędzonek i kiełbas znajdziecie tutaj – kliknij link.

W 2015 roku, w odpowiedzi na liczne sygnały od dystrybutorów, zwłaszcza z kanału HoReCa oraz konsumentów indywidualnych podjęliśmy decyzję o wdrożeniu szeregu procedur w zakresie organizacji produkcji, których skutkiem było zdobycie certyfikatu produkcji bezglutenowej. Posiadamy w sprzedaży najszerszą ofertą boczku bezglutenowego. (oświadczenie Zarządu w sprawie produkcji bezglutenowej)

Jeśli nie znajdziecie w naszej ofercie tego czego potrzebujecie, nie wahajcie się tylko napiszcie do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Specjalnie dla Was wyprodukujemy boczek, wędlinę lub wędzonkę o oczekiwanych cechach i parametrach. Od wielu lat zaopatrujemy liderów rynku spożywczego w Polsce i Europie. Mamy doświadczenie i potencjał produkcyjny by sprostać każdym wymaganiom. Tymczasem, jeśli reprezentujesz sektor B2B - zobacz: Oferta boczku i wędzonek dla HoReCa i przemysłu spożywczego - kliknij link.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Dział Handlu:
Tel. +48 65 529 95 51, Tel. +48 609 447 347
Tel. + 48 697 034 190
HoReCa + 48 798 073 745

zamowienia@kaminiarz.pl

a a j r f