Aktualności

W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiska:

 Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Opis stanowiska:

  • stałe doskonalenie systemu zapewnienia jakości
  • przygotowywanie raportów jakościowych
  • prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji systemowej oraz zapisów
  • przeprowadzanie wewnętrznych audytów jakościowych
  • szkolenie pracowników w zakresie GHP, GMP, HACCP
  • pobieranie i wysyłanie próbek do badań
  • odbiór jakościowy wyprodukowanych wyrobów gotowych
  • sprawdzanie urządzeń kontrolno-pomiarowych i przestrzeganie realizacji harmonogramu
  • współpraca z firmami świadczącymi usługi w zakresie działu jakości
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej klientów
  • prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji związanej z ochrona środowiska.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, technologia żywności, szczególnie technologia mięsa
  • biegłość w zakresie wymagań norm BRC, IFS systemu HACCP oraz polskiego i unijnego prawa żywnościowego
  • umiejętność prowadzenia dokumentacji jakościowej firmy branży spożywczej wg IFS/BRC
  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych oraz kontroli jakości surowców i produktów
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym, będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w wyspecjalizowanym zakładzie przetwórstwa mięsnego

W  temacie prosimy wpisać „Specjalista ds. Zapewnienie Jakości”

Leszno - Praca - Sprzedarz - Specjalista ds. Jakości

Dział Handlu:
Tel. +48 65 529 95 51, Tel. +48 609 447 347
Tel. + 48 697 034 190
HoReCa + 48 798 073 745

zamowienia@kaminiarz.pl

a a j r f