Kultowa przekąska typu „outdoor” w wieprzowym wydaniu! Prawdziwie mięsna!
Z selekcjonowanej szynki, ciętej na plastry i długo suszonej! Idealna, w pracy, w podróży, w …każdym momencie i dla każdego!

Mięsne przekąski bez glutenu od marki Kaminiarz!

Nowość w Polsce! JERKY Wieprzowe Kaminiarz to mięsna przekąska w postaci wysokogatunkowej szynki wieprzowej, ciętej na plastry i poddanej długiemu procesowi suszenia. Do wyprodukowania 100g przekąski wykorzystano aż 283g szynki wieprzowej! Dlatego JERKY Wieprzowe Classic to mięsna przekąska z kategorii Premium. Oferowana w dwóch wariantach smakowych, jako Classic i z zastosowaniem naturalnych przypraw oraz pieprzu, jako: JERKY Wieprzowe Pieprzowe. Obie mięsne przekąski to produkty bezglutenowe!

 

Zalety

To uniwersalna przekąska mięsna, którą cechuje wysoka mięsność, wysoka zawartość białka [nawet 52g w 100g produktu] i zawartość tłuszczu na poziomie jedynie 5,4g. Dogodna gramatura opakowań i brak konieczności przechowywania w lodówce ułatwiają w maksymalnym stopniu zakup, transport i przechowalność. JERKY Wieprzowe Kaminiarz pakowane są w nowoczesne opakowania jednostkowe typu doypack oraz efektowny karton ekspozycyjny o pojemności 10 szt. opakowań.

Kultowa mięsna przekąska! Dla każdego!

Przekąska mięsna typu JERKY to kultowa przekąska na rynku amerykańskim, dostępna na tamtejszym rynku głównie w postaci suszonej wołowiny. To przekąska typu „outdoor”, kierowana do osób aktywnych szukających pełnowartościowych posiłków uzupełniających dietę, do spożywania poza domem.

.

Na świecie przekąska popularna jest w diecie sportowców z dyscyplin angażujących duży wysiłek fizyczny, wśród biegaczy długodystansowych, trójboju siłowego, triathlonistów, czy kulturystów, jako wysokobiałkowy produkt regeneracyjny. Ale to również propozycja dla smakoszy poszukujących oryginalnej mięsnej przekąski, świetnie sprawdzającej się jako przekąska na imprezę, czy do spożywania podczas oglądania wydarzeń sportowych, filmów.

Przełącz widok:
IFS BRC FOOD Bezglutenowe

Dział Handlu:
Tel. +48 65 529 95 51, Tel. +48 609 447 347
Tel. + 48 697 034 190 / HoReCa + 48 798 073 745
zamowienia@kaminiarz.pl