Jakość

Boczek to strategiczny produkt w ofercie marki KAMINIARZ, dlatego wytwarzamy go według najlepszych procedur i specjalistycznych technologii, z selekcjonowanego surowca. Tradycja, zobowiązuje jednak nie tylko do jakości, ale i …innowacji.

To dlatego wprowadziliśmy na rynek boczek smażony w plastrach CHIPS oraz sałatkowy. Nowość w kategorii produktów convenience. Wykorzystując unikatową technologię, poddaliśmy boczek procesowi wysmażenia. Proces ten przeprowadzany jest przy wykorzystaniu technologii opływu suchym, gorącym powietrzem, bez użycia oleju!

Smak

Boczek smażony plastry lub sałatkowy to boczek o stopniu wysmażenia 50%. Charakterystyczny i wyrazisty posmak smażenia, najbardziej trafi do gustu sympatykom boczku wędzonego. Smak i zwarta konsystencja, czynią z niego świetny dodatek do dań typu: jajecznica na angielsku, hamburger, tortilla, czy sałatka. Boczek w tej postaci to również świetna przekąska bekonowa na zimno.

Struktura - 100g produktu z 200g mięsa!

Złotawo-brązowy kolor boczku powoduje, że nie można go pomylić z żadnym innym boczkiem. Dzięki wspomnianej technologii i odpowiednim parametrom wysmażania, boczek zachował pożądaną kruchość. Dla konsumentów kochających sałatki, ale uwielbiających aromat mięsa przygotowaliśmy z kolei boczek smażony sałatkowy, siekany na bardzo drobne kawałki boczek, idealny do przystrojenia wszelkich dań. Najważniejsze jednak jest wyjątkowa mięsność. Do wyprodukowania każdych 100g produktów smażonych, wykorzystano 200g mięsa! 

Gdzie kupić?

Boczek smażony plastry i boczek sałatkowy to nowości dostępne na rynku od niedawna. Najszybciej znajdziesz je w sieci MAKRO Cash & Carry Polska oraz SELGROS. Możesz też skontaktować się bezpośrednio z działem handlu pod numerem: + 48 798 073 745 lub windykacjaTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l  

Niezależnie jednak czy wybierzesz boczek smażony, czy gotowany i tak… wybierzesz dobrze! Wzbogacisz danie o wyjątkowy aromat i smak boczku. Zaskocz rodzinę lub przyjaciół! Skorzystaj z inspiracji, które znajdziesz w serwisie "Lubię na boczku"!

Logo LNB bez tla małe

Przełącz widok:
IFS BRC FOOD Bezglutenowe

Dział Handlu:
Tel. +48 65 529 95 51, Tel. +48 609 447 347
Tel. + 48 697 034 190 / HoReCa + 48 798 073 745
zamowienia@kaminiarz.pl